sobota, 26 grudnia 2015

Piękne drzwi - podsumowanie cyklu 2015

Jeśli dopiero teraz znaleźliście chwilkę, żeby odpocząć po przedświątecznych przygotowaniach, rodzinnych wizytach, jedzeniowych grzeszkach, itp. i nie widzieliście jeszcze bożonarodzeniowych kadrów z naszego mieszkania, to zapraszam do nadrabiania zaległości z poprzedniego wpisu.

Ja wykorzystałam ten leniwy dzień na przygotowanie podsumowania cyklu weekendowych wpisów z pięknymi drzwiami w roli głównej. Przez cały rok zamieściłam tutaj ponad 50 zdjęć różnych drzwi, kołatek i innych detali, które sfotografowałam w rożnych zakątkach Europy. Były drzwi bardzo ozdobne, pałacowe, z rzeźbionymi portalami i kutymi detalami. Były drzwi w fantazyjnych kolorach, były skromniutkie furteczki i drzwi z zupełnie różnych epok. Niektóre pięknie odnowione, a inne nadgryzione zębem czasu, co moim zdaniem tylko dodaje im uroku. Każde z tych drzwi czymś zwróciły moja uwagę. Coś mnie w nich zachwyciło i postanowiłam uwiecznić je na zdjęciu, a potem się tym zdjęciem z Wami podzielić. Choć są bardzo różnorodne, to wszystkie piękne.

Poniżej przegląd z całego roku. Zastanawiam się, które Wam się najbardziej spodobały?

Bardzo mnie cieszy, że cykl budził Wasze duże zainteresowanie.Komentowaliście, dawaliście "lajki", podsyłaliście mi Wasze zdjęcia drzwi. Oznaczaliście mnie nawet na Waszych instagramowych fotografiach z pięknymi drzwiami, które gdzieś spotykaliście. Wszystko to było bardzo miłe!
Fajnie wiedzieć, że nie tylko ja mam takiego bzika :) Wiem od Was, że też fotografujecie drzwi, klamki, okna, dachówki, kłódki, kołatki, dziurki od klucza... Dostrzegacie piękno i interesujące detale w miejscach, które inni mijają obojętnie. Jakoś tak łatwiej mi przybierać dziwne pozy na ulicy, próbując złapać dobre ujęcie fajnej klamki, gdy wiem, że nie tylko na mnie przechodnie spoglądają dziwiąc się co mi odbiło :)))

To co? Chyba będę kontynuować ten cykl również w przyszłym roku. Chcecie?

Miłego dnia!
Marta

19 komentarzy:

 1. Chcemy! Baaaaardzoooo :D Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Chcemy! Baaaaardzoooo :D Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. A i dla mnie nr1 to czeskie drzwi (42)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dobrze mi się kojarzą - rozmowa z właścicielem, który włożył wiele serca w ich renowację była bardzo miła :)

   Usuń
 4. Cudowne! Na samym początku już myślałam, że mam swojego faworyta... im schodziłam niżej tym więcej robiło się tych faworytów :) Teraz to już mi się prawie wszystkie podobają. Ale dobrze trafiłam, będzie o czym marzyć :)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mam nadzieję, że z każdym kolejnym wpisem w 2016 roku liczba faworytów będzie tylko wzrastać

   Usuń
 5. Ok, teraz moja Droga powiedz mi, które drzwi, chciałabyś, aby prowadziły do Twojego domu? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. z całą pewnością jakieś kolorowe, może niebieskie?

   Usuń
 6. Drzwi są wizytówką ....Są cudowne....Dziękuje za życzenia...Samych wspaniałych chwil w Nowym Roku również życzę Tobie i Twojej rodzinie....Pozdrawiam pa...

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja też uwielbiam robić zdjęcia drzwiom. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 8. ja taki cichy czytacz w końcu mówię, że uwielbiam je wszystkie;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Piękne drzwi. Po Twoich postach o nich zaczęłam zwracać uwagę a takie skarby ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Serdeczne życzenia, aby każdy następny rok przynosił Ci wszystko to, co w życiu najpiękniejsze, spełnił marzenia i przyniósł dobre chwile w życiu codziennym oraz zawodowym. Życzy Pastelowy domek :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Super te drzwi, wszystkie chciałabym mieć w domu albo w bramie wejściowej.

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...