środa, 30 kwietnia 2014

Nic nie robić, nie mieć zmartwień...

Jak wasz stan gotowości przed majówką? Pity rozliczone? Kosze piknikowe gotowe? Rowery wyszykowane? Piłki, badminton, itp. czekają na użycie? Mam nadzieję, że będziecie mieli czas na chwile wytchnienia na zielonej trawce i że pogoda da nam się jednak nacieszyć długim weekendem. A jak będzie padać, to też się nie zmartwię. Stos książek czeka i wreszcie będzie okazja, żeby się nigdzie nie spieszyć, tylko czytać i czytać :)
Zostawiam was z piękna stokrotką i idę leniuchować.


Miłego weekendu!
Marta

2 komentarze:

  1. Z dniem dzisiejszym majówka rozpoczęta - przynajmniej u mnie. Owszem była praca ogrodowa ale bardzo fajnie jest się tak zmęczyć fizycznie - sen po takim dniu będzie błogi, tym bardzie,j że była wycieczka rowerowa i badminton i najważniejsze - słońce było, ptaki śpiewały nawet leżak był i gazetka MjakM - oczywiście:) Rewelacja. Życzę przyjemnego leniuchowania również Tobie.

    OdpowiedzUsuń
  2. I jak Tobie majówka minęła? U mnie pozytywnie :) Były wiosenne porządki w ogrodzie, była wycieczka rowerowa, były spotkania towarzyskie, ale był też czas na lekturę :) Szkoda, że już się skończyła i dzisiaj powrót do rzeczywistości ...

    OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...