poniedziałek, 22 października 2012

Niebo nie do wynajęcia

Chyba większość osób lubi zachody słońca. Zwykle kojarzą się nam one z wakacjami, wyjazdami nad morze itp. A mi kojarzą się z widokiem z okna. Przez większość życia, mimo że mieszkam w mieście, miałam wspaniały widok z pokoju na park i panoramę miasta. Teraz, po kilku latach przerwy, znowu mogę oglądać wspaniałe spektakle rozgrywające się na niebie. Żaden malarz nie obmyśliłby tego lepiej niż natura. Ostrzegam, że dzisiaj będzie bardzo dużo zdjęć. Po prostu nie mogłam się zdecydować, które wybrać. Wszystkie są zrobione na przestrzeni 2 tygodni.

Na zdjęciach fajnie widać jak się przesuwa miejsce w którym zachodzi słońce. Nic dziwnego, że dni są coraz krótsze.
A Wy lubicie swój widok z okna?

Miłego dnia!
Marta

13 komentarzy:

 1. * Jak to dobrze, że Ktoś maluje na niebie obrazy...* - zawsze kiedy podziwiam tak piękny nieboskłon, jak na Twych fotografiach, nucę sobie ten frag. De Mono :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja z okna balkonowego mam widok na dom sąsiadów i na ogródki swoje i innych sąsiadów, z okna w sypialni w nocy widać czerwone światełka to wiatraki, które są oddalone parę kilometrów od nas, a z małego okienka na klatce schodowej widać trochę łąk :) Nie najgorzej :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też mam okna na zachód, tylko mi się trochę drzewa rozrosły.... :-)
  Ale uwielbiam takie widoki..

  OdpowiedzUsuń
 4. piękna dokumentacja:)
  też mam to szczęście patrzenia na przestrzeń...

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajnie z tym ruchem słońca zaobserwowałaś. Przyznam, że też nie mogę nie nacisnąć spustu migawki kiedy widzę zachód, ale wykładowcy, ze szkoły fotograficznej do której chodzę tępią skutecznie ten odruch. Zachody są pase :)

  OdpowiedzUsuń
 6. a i zapomniałam

  Zapraszam Cię na konkurs do mnie

  Korzyści z pisania bloga

  http://fotograsia.blogspot.com/2012/10/korzysci-z-pisania-bloga.html

  OdpowiedzUsuń
 7. W tym roku też jakoś zwracam szczególną uwagę na zachody słońca. Cudne obrazy powstają. Kolory i te chmury. Rozmarzyłam się :)

  OdpowiedzUsuń
 8. wspaniałe ujęcia nieba...:) bardzo ładny klimat

  OdpowiedzUsuń
 9. Piękne !!! ja swój widoczek uwielbiam :) szczególnie te kicające zające i sarenki za płotem , ale obawiam się , że jeśli sprowadzą się kolejni sąsiedzi będę miała widok na domki a nie mój ukochany las :(( muszę zaklinać te rejony jakąś mocą tajemną ihihihihi pozdrowionka Martuś

  OdpowiedzUsuń
 10. zdecydowanie kocham zachody słońca, a Ty je tak ładnie uchwyciłaś ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Uwielbiam zachody słońca. Moje okna i balkon też wychodzą na zachód i mam całe mnóstwo takich zdjęć!:)

  OdpowiedzUsuń
 12. Ja mam okno na północ i niestety zachodów nie oglądam... W dodatku kiedyś miałam widok na odrobinę zieleni, a teraz zrobili tu parking. Masakra. Wiele bym dała za takie widoki jak u Ciebie :)

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...