O BLOGU

Mam na imię Marta. Witaj na moim homestylowym blogu!

Jeśli chcesz do mnie napisać, to e-mail: fotostwory@o2.pl jest do Twojej dyspozycji.

Foto st(w)ory to miejsce, w którym przeczytasz o pięknych wnętrzach. Tu gromadzę różne inspiracje, piszę o wnętrzarskich rozwiązaniach, które mi się podobają, pokazuję ciekawie zaaranżowane mieszkania oraz stylowe dodatki i dekoracje.
Ale inspiracje to nie wszystko. Ten blog jest przede wszystkim fotograficzną historią remontu, urządzania i ciągłego dekorowania naszego mieszkania. Jeśli jesteś ciekaw jak mieszkamy, co udało nam się osiągnąć małym nakładem finansowym i dużym nakładem pracy własnej, to zajrzyj do zakładki MOJE WNĘTRZA.

Poza urządzaniem wnętrz lubię również podróże, bliski kontakt z przyrodą i dobre jedzenie. Tych tematów nie może zabraknąć na blogu. Znajdziesz tu foto relacje z bliższych i dalszych wycieczek, sprawdzone przepisy kulinarne oraz zapiski dotyczące naszej codzienności. A jeśli tak jak ja lubisz robić zdjęcia starym drzwiom, koniecznie odwiedź zakładkę SERIE POSTÓW :)

Znajdziesz mnie także tutaj:

Instagram - moja codzienność łapana w kadr 

Facebook - na blogowym fanpage'u znajdziesz wszystko to, co mnie inspiruje, ale nie zmieściło się na blogu. Nie zabraknie również informacji o najnowszych blogowych wpisach

Pinterest - zdjęcia, zdjęcia i jeszcze raz zdjęcia, czyli wszystko to, co zachwyciło mnie w sieci i chciałabym, żeby zostało ze mną na dłużej

Bloglovin - dzięki niemu nie przegapisz nowych wpisów i będziesz na bieżąco śledzić bloga


Zapraszam w odwiedziny i do zostawiania komentarzy.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...