piątek, 25 lutego 2011

Niekończąca sie opowieść

"Opiekunką" naszego kredytu, jest pani Joanna, która gdy do mnie dzwoni, zwykle mówi: "Dzień dobry pani Martuniu, tu Aśka z PKO". Na początku byłam lekko zaskoczona tą formą, ale w sumie to nawet miłe, bo sprawia, że kontakt jest mniej formalny i łatwiejszy. Niestety w tym tygodniu pani Joanna jest na urlopie. Co za tym idzie, formalności związane z zakupem mieszkania znowu utknęły.
Pilnie potrzebujemy poprawionych dokumentów z banku, żeby móc z nimi pójść do notariusza. Pod nieobecność naszej "opiekunki" miała je przygotować niejaka pani Iwona. Miała dzwonić w poniedziałek, żebyśmy je odebrali. Miała, ale nie przygotowała i nie zadzwoniła. A jak my do niej dzwonimy, to albo nie odbiera, albo jest zajęte. Pozostaje nam więc tylko cierpliwie czekać na powrót pani Joanny i liczyć na to, że kiedyś się uda. I tak, kolejny tydzień zmarnowany, a mieszkanie nadal nie jest nasze.

Ale, żeby post nie był zbyt pesymistyczny, uroczyście informujemy, że wybraliśmy kafle na podłogę do kuchni. Po wielu godzinach namysłu zdecydowaliśmy się na szare Brusch Grigio. Mamy nadzieję, że będa dobrze się prezentować w naszej baaardzo słonecznej kuchni. Zdjęcie, jak zwykle, nie w pełni oddaje rzeczywistą kolorystykę. Aż się dziwię, że są ludzie, którzy tylko na podstawie zdjęć kupują płytki przez internet.


Dzisiaj przyjeżdżają również drzwi do łazienek wiec pan Zdzisio przez najbliższy tydzień nie będzie się nudził. Nie pokażę tutaj tak od razu, jakie drzwi wybraliśmy, żeby była mała niespodzianka.
W mieszkaniu widać pierwsze zmiany. Układanie kafli na ścianie w łazience jest już właściwie skończone. Układanie tych na ścianie w kuchni trwa. Adam nadal dzielnie walczy z elektryką i hitami lecącymi w radio Zet, którego pan Zdzisław słucha namiętnie.

A propos. Pan Zdzisław odmówił zostania gwiazdą i chowa się, gdy tylko wyciągam aparat. Ciągle się dziwi, po co mi tyle zdjęć tego rumowiska:)

Miłego dnia!
Marta

1 komentarz:

  1. proszę o maila w sprawie klatki wielebas@poczta.fm

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...