czwartek, 26 kwietnia 2012

Głębia spojrzenia

Cały czas chodzi mi po głowie, żeby jednak na ścianie w toalecie zamiast galerii powiesić fototapetę. Przede wszystkim dlatego, że chciałabym, aby wydawała się większa. Myślę też, że fajnie byłoby przełamać konwencję tego pomieszczenia, tak żeby nastrajało do myślenia o sprawach zupełnie niezwiązanych z fizjologią.
Jeszcze nie wiem, czy się zdecydujemy na to rozwiązanie, ale zaczęłam poszukiwania ciekawych zdjęć, które ewentualnie moglibyśmy wykorzystać. Wszystkie łączy jedno - przestrzeń. Myślę, że za ich pomocą można by uzyskać optyczne wrażenie głębi. To lubię:

Drogi:
Mosty:

  

 Ulice:


Pomosty: Z pewnością minie jeszcze dużo czasu zanim coś wybierzemy i zanim zdecydujemy, że to na pewno ma być fototapeta. Ale inspiracji nigdy dość.
A póki co Adam wczoraj powiesił półki w sypialni. Kupiliśmy je już ponad miesiąc temu, ale stały w kącie i nabierały mocy urzędowej:) Jak uda mi się wrócić do domu o przyzwoitej porze, tak, żeby złapać jeszcze trochę światła do robienia zdjęć, to pokażę.

Miłego dnia!
Marta

10 komentarzy:

 1. Mnie powalił osobiście ten most we mgle :) Nie wiem, czy zdecydowałabym się na ramki, czy flototapetę, ale moja znajoma ma w toalecie mini galerię i bardzo mi się podoba :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. piękne są drogi i pomosty :) super pomysł z tą fototapetą w łazience :) oryginalnie ! Pozdrawiam, www.monika-paula.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne te fototopety. Swego czasu też poszukiwałam czegoś na "klatkę schodową". Szukałam ulicy, okna itd. - tylko wszystkie jakieś puste, bez ludzi, mało naturalne ...

  OdpowiedzUsuń
 4. A mnie spodobała się ta ulica ze starymi domami, jakoś kojarzy mi się z podróżowaniem, przygodą, pięnymi romantycznymi miejscami. Można się rozmarzyć patrząc na ten widok...

  OdpowiedzUsuń
 5. ostatnie zdjęcie - fantastyczne !!! pozdrowionka ..

  OdpowiedzUsuń
 6. Motyw drogi szczególnie mi się podoba. Za swój przekaz metaforyczny :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nooo...fototapeta to super pomysł... :) Ale to ostatnie zdjęcie trochę upiorne dla mnie jest... ;) Za to pierwsze albo drugie idealne nad "zadumę" łazienkową... ;) Pozdrowionka! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękna ta z uliczką. Jednak.... czułabym lekki dyskomfort siedząc na khem... tronie i mając przed sobą ulicę, hi hi. Jeśli nie macie dziwnych lęków, to go for it! :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Mój typ to 1 i 3!
  Powodzenia w wyborze!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...