niedziela, 29 maja 2016

Drzwi nr 71 i bonus

Hangary w porcie rybackim mogą być równie dobrym źródłem zdjęć ciekawych drzwi jak stare kamienice i kościoły. Chcecie dowodów? Popatrzcie tylko na poniższe zdjęcie. Czy umielibyście przejść obojętnie obok drzwi w takim kolorze?! No dobra, nie musicie odpowiadać. Pewnie większość normalnych ludzi nie zwróciłaby na nie uwagi, ale u mnie brak piątej klepki uwidacznia się właśnie w takich sytuacjach. Nauczyłam się już ignorować różnych obserwatorów przyglądających mi się ze zdziwieniem i próbujących zrozumieć, co takiego ciekawego zobaczyłam i co właściwie fotografuję. Jak to co? No drzwi - duże i drewniane, w obłędnym kolorze świetnie kontrastującym ze spękaną, szarą ścianą, nadgryzione zębem czasu, trochę krzywe, z topornymi okuciami i wielką zasuwą. Dla mnie wystarczy :)

Piran / Słowenia


Mam dla Was dzisiaj jeszcze jedno zdjęcie pasujące do morskich klimatów. Tę niezwykłą klamkę również sfotografowałam w Piranie. Mam w zbiorach wiele klamek, ale ta jest zdecydowanie niepowtarzalna. Pasuje jak ulał do nadmorskiej miejscowości.


Więcej o cyklu przeczytacie tutaj.

Miłego dnia!
Marta

5 komentarzy:

 1. Beautiful doors! I especially love the second one with the seahorse handle. You have a lovely blog. Warm greetings from Montreal, Canada. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Beautiful doors! I especially love the second one with the seahorse handle. You have a lovely blog. Warm greetings from Montreal, Canada. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepięknie to wygląda :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Strona widzę ciekawa, masz dobra pozycje w google, ale chyba na niej nie zarabiasz. jest dobry sposób na zarobek na kazdym niemal typie bloga, wpisz sobie w google - jak zarobić na blogu drugą wypłatę

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne te niebieskie kontrastujące drzwi. Jak bym przechodziła koło nich też bym zrobiła zdjęcie :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...