czwartek, 17 listopada 2011

Kawa na ławę i wyróżnienie

No i stało się. Jesień długo nas oszczędzała, ale dziś zrobiło się naprawdę zimno. I z bólem serca, pierwszy raz w tym sezonie założyłam czapkę. Nie cierpię czapek, kapeluszy, kapturów...itd. Niezależnie od fasonu zawsze drapią mnie w czoło i robią z włosów siano. No i wyglądam w nich jeszcze gorzej niż zwykle;)


Na szczęście ten dzień ma też swoje dobre strony. Na przykład takie, że Agea przyznała wyróżnienie dla mojego bloga. Dziękuję:)


Zasady zabawy, oprócz wskazania kto przyznał wyróżnienie, zobowiązują mnie też do napisania 7 przypadkowych faktów o sobie i nominowania kolejnych 15 blogerek.

Jeden fakt już dzisiaj był, ten o czapkach:) Jest on ściśle powiązany z kolejnymi. Nie lubię zimy. Jestem ciepłolubna. Nie przeszkadzają mi upały, bo i tak zawsze mam zmarznięte ręce i nos. Zima jak dla mnie powinna trwać tydzień w roku, koniecznie wtedy, kiedy na stoku szaleję na snowboardzie. Wtedy ma być mroźno, słonecznie i duuuużo śniegu! Co prawda jakiś czas temu szaleństwa takie zakończyły się dla mnie skomplikowanym złamaniem ręki z przemieszczeniem wszystkich kości nadgarstka, ale przynajmniej teraz wiem, kiedy idzie deszcz:)
Kocham góry - im wyższe tym lepiej. Mają być skały, a nie jakieś tam kapuściane pola. Na krótkie wakacje najlepsze są Tatry, poza sezonem ma się rozumieć:)
W wolnym czasie dużo czytam. Fakt, że nie mamy w domu telewizora, bardzo to ułatwia:) Ostatnio "połknęłam" książkę "81:1 Opowieści z Wysp Owczych". Przy okazji bardzo ją polecam - to zbiór krótkich reportaży, które naprawdę świetnie się czyta.
No i ostatni fakt - uwielbiam kawę. Jestem od niej totalnie uzależniona i nie zamierzam z tym walczyć. Kiedyś znalazłam rysunek, który dokładanie obrazuje jak wyglądają moje poranki:


Jeśli chodzi o nominowanie kolejnych blogów, to nagnę zasady i tego nie zrobię. Po pierwsze dlatego, że 15 to zdecydowanie za mało, żeby wskazać te ulubione. Po drugie, ponieważ część z nich została już wielokrotnie wyróżniona i dziewczyny doskonale wiedzą, że mają wielu fanów :)

Miłego dnia!
Marta

4 komentarze:

 1. Gratuluję wyróżnienia. Pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje :)
  A "81:1..." to faktycznie bardzo ciekawa książka :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super! Gratulacje!
  PS. Ja dziś też pierwszy raz tej jesieni założyłam czapkę :/

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...